بسم الله الرحمن الرحیم
⬅️با توجه به تماس‌ها و پیگیری‌های مکرر داوطلبان گرامی، لازم است چند نکته را خدمت داوطلبان عزیز مطرح نماییم.➡️

1-  اول اینکه در چند روز اخیر با تعدادی از داوطلبان، از طرف شرکت پاک‌رویان تماس گرفته شده و ازشون مدرک دال بر بومی بودن خواسته شده است. این تماس به هیچ عنوان به منزله قبولی یا عدم قبولی آن داوطلب نبوده و صرفا جهت احراز بومی یا غیر بومی بودن افراد می‌باشد. طبق آگهی، افراد شرکت کننده به سه دسته تقسیم می‌شوند (بومی شهر - بومی استان - غیربومی). بعد از بررسی شناسنامه تمامی داوطلبان، در مرحله اول با داوطلبان غیر بومی (داوطلبانی که شناسنامه‌شان صادره یک استان دیگر است) تماس گرفته شد. در مرحله دوم با داوطلبانی که شناسنامه‌شان صادره یکی از شهرهای استان آذربایجان شرقی (به جز شهر مورد تقاضا) است (داوطلبان بومی استان)، تماس گرفته می‌شود. لذا از تمام داوطلبان بومی استان، تقاضا می شود در صورت داشتن شرایط بومی، مدارک بومی بودن خود را آماده و از طریق تلگرام ارسال کنند.
داوطلب بومی باید حداقل یکی از شرط‌های زیر را داشته باشد:

داشتن چهارسال سابقه تحصیل داوطلب در شهر مورد تقاضا

داشتن چهار سال سابقه بیمه برای داوطلب در شهر مورد تقاضا

محل تولد داوطلب یا همسرش با شهر مورد تقاضا یکی باشد

اشتغال یا بازنشستگی پدر یا مادر یا همسر داوطلب در یک شغل دولتی یا نظامی در شهر مورد تقاضا

چهار سال بیمه برای پدر یا مادر یا همسر داوطلب در شهر مورد تقاضا

2- نکته دوم در مورد تاخیر در اعلام نتایج آزمون است. طبق اطلاعیه‌های قبلی شرکت، قرار بود نتایج آزمون در نیمه اول بهمن ماه اعلام شود که به دلایلی این امر امکان‌‍‌پذیر نشد. دو دلیل مهم برای این تاخیر وجود دارد.

⭕️ دلیل اول بررسی دقیق‌تر مدارک بومی داوطلبان است. طبق شرایط مندرج در آگهی، داوطلبان "بومی شهر" در اولویت اول، داوطلبان "بومی استان" در اولویت دوم و داوطلبان "غیربومی" در اولویت سوم هستند. به همین دلیل بررسی و احراز بومی یا غیر بومی بودن تمامی داوطلبان لازم و ضروری است که این کار حدود 3 الی 4 روز زمان نیاز خواهد داشت.

⭕️ دلیل دوم برای تاخیر در اعلام نتایج این است که در بررسی‌های نهایی مدارک داوطلبان، مشخص شد که نامه‌ی اتمام دوره یکساله مربوط به دو نفر از داوطلبان دستکاری شده است که با استعلام از مراکز صادر کننده نامه، متوجه شدیم نامه جعلی است. از این‌رو برای جلوگیری از سواستفاده افراد سودجو، مدرک کمک پرستاری تمامی داوطلبان، جهت استعلام و تائید به مراکز صادر کننده ارسال شده است و با افرادی که با جعل مدرک، سعی در فریب نهادهای مسئول را داشته‌اند برخورد قانونی خواهد شد.

پیش‌بینی می‌شود بررسی مدارک بومی بودن و نتایج استعلام مدارک کمک پرستاری تا اواخر بهمن‌ماه تمام شده و نتایج آزمون در هفته اول اسفندماه اعلام شود.

3- نکته سوم در مورد پشتیبانی تلفنی شرکت پاک‌رویان می‌باشد. به دلیل زیاد بودن تعداد تماس‌ها، برخی از داوطلبان موفق به برقراری تماس و طرح سوالات خود نمی‌شوند. شرکت پاک‌رویان ضمن عذرخواهی از این بابت، سعی می‌کند با افزایش تعداد نیروی پشتیبانی، از روز شنبه، خدمات بهتری به داوطلبان ارائه دهد. ضمنا یادآوری می‌کنیم که پشتیبانی تلفنی در روز‌های تعطیل، خارج از سرویس می‌باشد و در روز‌های کاری از ساعت 9 الی 17 پاسخگوی داوطلبان گرامی است.

4- نکته چهارم و آخر در رابطه با شایعات مطرح شده می‌‌باشد. تعدادی از داوطلبان مدعی شده‌اند که افرادی هستند در دانشگاه، بیمارستان و شرکت‌ها که لیست افراد پذیرفته شده را در اختیار دارند. همانطور که در اطلاعیه‌های قبلی مطرح کردیم، پاسخنامه‌های تمامی داوطلبان تصحیح شده است. لیست نمرات خام ممکن است در اختیار برخی مسئولان قرار گرفته باشد. اما این لیست به هیچ عنوان لیست نهایی نیست و با اعمال ضرایب مخصوص به سوالات تخصصی و عمومی، بررسی نهایی مدارک داوطلبان، اعمال سهمیه های بومی و غیره تغییرات اساسی در لیست بوجود خواهد آمد. بنابراین تاکید می‌کنیم که لیست نهایی پذیرفته شدگان به هیچ وجه مشخص نیست و تا اتمام مراحل بررسی و تائید مدارک و اعمال ضرایب و سهمیه‌ها، قبول شدن یا عدم قبولی هیچ داوطلبی مشخص نخواهد بود. از این رو خواهشمندیم اخبار مربوط به اعلام نتایج این آزمون را فقط از طریق اطلاعیه‌های شرکت پاک‌رویان (در تلگرام و وب‌سایت شرکت) پیگیر باشید.

در نهایت، لازم به تاکید است که شرکت پاک‌رویان، در تمام مراحل برگزاری این آزمون (از ثبت‌نام تا اعلام نتایج) با پایبندی کامل به اصول اخلاقی و با رعایت کامل عدالت، از هرگونه تبعیض و اعمال نفوذ خودداری و جلوگیری کرده است و تاخیرهای پیش‌ آمده در اعلام نتایج، فقط برای افزایش دقت کار و جلوگیری از تضییع حقوق داوطلبان محترم می‌باشد.

روابط عمومی شرکت پاک‌رویان

آدرس : تبریز ...

تلفن :

کلیه حقوق مادی و معنوی وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت پاکرویان می باشد
طراحی و پشتیبانی توسط ایران سایت ساز