✅ اطلاعیه مرحله اول گزینش:
به اطلاع کلیه پذیرفته‌شدگان آزمون کمک بیهاری شرکت پاک‌رویان می‌رساند:
جهت انجام مرحله اول گزینش (تحویل مدارک و تکمیل فرم) مدارک زیر را آماده کنند.
—------------------------------------------
1- کپی تمام صفحات شناسنامه در صفحه A4

2- کپی کارت ملی

3- کپی مدرک دیپلم

4- شش قطعه عکس پرسنلی 3x4 (پشت نویسی شده)

5- کپی کارت پایان خدمت یا معافیت دائم برای آقایان

6- مدرک کمک پرستاری

7- یک عدد پوشه و گیره
—------------------------------
لازم به توضیح است زمان این مرحله روز دوشنبه 21 اسفند ماه است. مکان و ساعت گزینش از طریق تماس تلفنی به اطلاع پذیرفته شدگان خواهد رسید.

روابط عمومی شرکت تعاونی پاک‌رویان
اطلاعیه مهم :

کلیه داوطلبان به نکات زیر توجه داشته باشند:

1- به محض دریافت ابلاغ از سوی دانشگاه علوم پزشکی، (نهایتا ظرف مدت 7 روز کاری) اطلاعیه‌ای صادر خواهیم کرد که در آن اطلاعیه به افراد پذیرفته شده گفته خواهد شد برای پذیرش و انجام مراحل اداری به کجا مراجعه کنند. پس خواهشمندیم تا صدور اطلاعیه بعدی، از تماس تلفنی مبنی بر اینکه افراد پذیرفته شده به کجا مراجعه کنند، پرهیز کنید.

2- طی روز‌های آینده (نهایتا 7 روز کاری) قرعه‌کشی برای تقسیم‌بندی پذیرفته‌شدگان شهر تبریز انجام خواهد شد. این قرعه‌کشی با حضور نمایندگان تمام نهادهای مربوطه (شامل دانشگاه، حراست، گزینش و شرکت‌ها) خواهد بود و نتایج آن از طریق پایگاه اینترنتی شرکت پاک‌رویان به نشانی www.Pakroyan.com اطلاع‌رسانی خواهد شد. لازم به ذکر است بعد از انجام قرعه‌کشی و اعلام نتایج، امکان جابه‌جایی پذیرفته شدگان با یک فرد دیگر فقط با توافق طرفین و موافقت شرکت‌ها امکان‌پذیر خواهد بود.

3- کلیه داوطلبانی که اسم آنها در لیست پذیرفته شدگان نیست، در صورت داشتن اعتراض می‌توانند از طریق پشتیبانی تلفنی یا پشتیبانی تلگرامی اعتراض خود را مطرح نمایند.

 

مشاهده اسامی پذیرفته‌شدگان
بسم الله الرحمن الرحیم
⬅️با توجه به تماس‌ها و پیگیری‌های مکرر داوطلبان گرامی، لازم است چند نکته را خدمت داوطلبان عزیز مطرح نماییم.➡️

1-  اول اینکه در چند روز اخیر با تعدادی از داوطلبان، از طرف شرکت پاک‌رویان تماس گرفته شده و ازشون مدرک دال بر بومی بودن خواسته شده است. این تماس به هیچ عنوان به منزله قبولی یا عدم قبولی آن داوطلب نبوده و صرفا جهت احراز بومی یا غیر بومی بودن افراد می‌باشد. طبق آگهی، افراد شرکت کننده به سه دسته تقسیم می‌شوند (بومی شهر - بومی استان - غیربومی). بعد از بررسی شناسنامه تمامی داوطلبان، در مرحله اول با داوطلبان غیر بومی (داوطلبانی که شناسنامه‌شان صادره یک استان دیگر است) تماس گرفته شد. در مرحله دوم با داوطلبانی که شناسنامه‌شان صادره یکی از شهرهای استان آذربایجان شرقی (به جز شهر مورد تقاضا) است (داوطلبان بومی استان)، تماس گرفته می‌شود. لذا از تمام داوطلبان بومی استان، تقاضا می شود در صورت داشتن شرایط بومی، مدارک بومی بودن خود را آماده و از طریق تلگرام ارسال کنند.
داوطلب بومی باید حداقل یکی از شرط‌های زیر را داشته باشد:

داشتن چهارسال سابقه تحصیل داوطلب در شهر مورد تقاضا

داشتن چهار سال سابقه بیمه برای داوطلب در شهر مورد تقاضا

محل تولد داوطلب یا همسرش با شهر مورد تقاضا یکی باشد

اشتغال یا بازنشستگی پدر یا مادر یا همسر داوطلب در یک شغل دولتی یا نظامی در شهر مورد تقاضا

چهار سال بیمه برای پدر یا مادر یا همسر داوطلب در شهر مورد تقاضا

2- نکته دوم در مورد تاخیر در اعلام نتایج آزمون است. طبق اطلاعیه‌های قبلی شرکت، قرار بود نتایج آزمون در نیمه اول بهمن ماه اعلام شود که به دلایلی این امر امکان‌‍‌پذیر نشد. دو دلیل مهم برای این تاخیر وجود دارد.

⭕️ دلیل اول بررسی دقیق‌تر مدارک بومی داوطلبان است. طبق شرایط مندرج در آگهی، داوطلبان "بومی شهر" در اولویت اول، داوطلبان "بومی استان" در اولویت دوم و داوطلبان "غیربومی" در اولویت سوم هستند. به همین دلیل بررسی و احراز بومی یا غیر بومی بودن تمامی داوطلبان لازم و ضروری است که این کار حدود 3 الی 4 روز زمان نیاز خواهد داشت.

⭕️ دلیل دوم برای تاخیر در اعلام نتایج این است که در بررسی‌های نهایی مدارک داوطلبان، مشخص شد که نامه‌ی اتمام دوره یکساله مربوط به دو نفر از داوطلبان دستکاری شده است که با استعلام از مراکز صادر کننده نامه، متوجه شدیم نامه جعلی است. از این‌رو برای جلوگیری از سواستفاده افراد سودجو، مدرک کمک پرستاری تمامی داوطلبان، جهت استعلام و تائید به مراکز صادر کننده ارسال شده است و با افرادی که با جعل مدرک، سعی در فریب نهادهای مسئول را داشته‌اند برخورد قانونی خواهد شد.

پیش‌بینی می‌شود بررسی مدارک بومی بودن و نتایج استعلام مدارک کمک پرستاری تا اواخر بهمن‌ماه تمام شده و نتایج آزمون در هفته اول اسفندماه اعلام شود.

3- نکته سوم در مورد پشتیبانی تلفنی شرکت پاک‌رویان می‌باشد. به دلیل زیاد بودن تعداد تماس‌ها، برخی از داوطلبان موفق به برقراری تماس و طرح سوالات خود نمی‌شوند. شرکت پاک‌رویان ضمن عذرخواهی از این بابت، سعی می‌کند با افزایش تعداد نیروی پشتیبانی، از روز شنبه، خدمات بهتری به داوطلبان ارائه دهد. ضمنا یادآوری می‌کنیم که پشتیبانی تلفنی در روز‌های تعطیل، خارج از سرویس می‌باشد و در روز‌های کاری از ساعت 9 الی 17 پاسخگوی داوطلبان گرامی است.

4- نکته چهارم و آخر در رابطه با شایعات مطرح شده می‌‌باشد. تعدادی از داوطلبان مدعی شده‌اند که افرادی هستند در دانشگاه، بیمارستان و شرکت‌ها که لیست افراد پذیرفته شده را در اختیار دارند. همانطور که در اطلاعیه‌های قبلی مطرح کردیم، پاسخنامه‌های تمامی داوطلبان تصحیح شده است. لیست نمرات خام ممکن است در اختیار برخی مسئولان قرار گرفته باشد. اما این لیست به هیچ عنوان لیست نهایی نیست و با اعمال ضرایب مخصوص به سوالات تخصصی و عمومی، بررسی نهایی مدارک داوطلبان، اعمال سهمیه های بومی و غیره تغییرات اساسی در لیست بوجود خواهد آمد. بنابراین تاکید می‌کنیم که لیست نهایی پذیرفته شدگان به هیچ وجه مشخص نیست و تا اتمام مراحل بررسی و تائید مدارک و اعمال ضرایب و سهمیه‌ها، قبول شدن یا عدم قبولی هیچ داوطلبی مشخص نخواهد بود. از این رو خواهشمندیم اخبار مربوط به اعلام نتایج این آزمون را فقط از طریق اطلاعیه‌های شرکت پاک‌رویان (در تلگرام و وب‌سایت شرکت) پیگیر باشید.

در نهایت، لازم به تاکید است که شرکت پاک‌رویان، در تمام مراحل برگزاری این آزمون (از ثبت‌نام تا اعلام نتایج) با پایبندی کامل به اصول اخلاقی و با رعایت کامل عدالت، از هرگونه تبعیض و اعمال نفوذ خودداری و جلوگیری کرده است و تاخیرهای پیش‌ آمده در اعلام نتایج، فقط برای افزایش دقت کار و جلوگیری از تضییع حقوق داوطلبان محترم می‌باشد.

روابط عمومی شرکت پاک‌رویان
با توجه به اختلالات به‌وجود آمده در پیام‌رسان تلگرام، پشتیبانی تلگرامی تا اطلاع ثانوی غیر فعال بوده و تنها مرجع رسمی اطلاع رسانی این آزمون، پایگاه اینترنتی شرکت پاکرویان به نشانی www.pakroyan.com می‌باشد. داوطلبان عزیز می‌توانند در صورت داستن هرگونه سوال، پیشنهاد یا انتقاد با پشتیبانی شرکت پاکرویان به شماره تلفن 36591036-041 تماس حاصل فرمایند.
به اطلاع داوطلبان آزمون جذب نیروهای خدمات عمومی (کمک بهیاری) مراکز درمانی استان آذربایجان شرقی می‌رساند، کارت ورود به جلسه داوطلبان از ساعت 17:00 روز سه‌شنبه 12 دیماه، در پایگاه اینترنتی شرکت پاکرویان به نشانی www.pakroyan.com قابل دریافت خواهد بود.
به استحضار متقتضیان محترم آزمون جذب نیروهای خدمات عمومی (کمک بهیاری) استان آذرباجیان شرقی می‌رساند، امکان ویرایش اطلاعات ثبت شده، از تاریخ یکشنبه 10 دی‌ماه لغایت دوشنبه 11 دیماه (ساعت 10 صبح) امکان پذیر خواهد بود. لذا از کلیه داوطلبانی که مدارک ارسالی‌شان دارای مشکل است، تقاضا می‌شود در زمان اعلام شده، با مراجعه به پایگاه اینترنتی شرکت پاکرویان به نشانی www.pakroyan.com نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند. لازم به توضیح است این ویرایش فقط شامل شهر انتخابی و مدارک ارسالی داوطلبان خواهد بود.
توزیع کارت ورود به جلسه از روز سه شنبه 12 دی‌ماه از طریق پایگاه اینترنتی شرکت پاکرویان شروع خواهد شد. زمان برگزاری آزمون، روز پنجشنبه 14 دی‌ماه خو اهد بود.
با توجه به اعلام نیاز شهرستان مرند در روز پایانی ثبت نام آزمون، مهلت ثبت نام در این آزمون برای تمام شهرها از روزهای سه‌شنبه 5 دی‌ماه لغایت پنجشنبه 7 دی‌ماه ادامه خواهد داشت. متقاضیان محترم می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این آزمون به پایگاه اینترنتی www.Pakroyan.com مراجعه فرمایند. این تمدید برای تمام شهرها می باشد.مطالب بیشتر...

آدرس : تبریز ...

تلفن :

کلیه حقوق مادی و معنوی وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت پاکرویان می باشد
طراحی و پشتیبانی توسط ایران سایت ساز